zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Justyna Zachariasz nowym urzędnikiem w gminie Przyrów
02 kwietnia 2021 r. | 12:15
0

Justyna Zachariasz z Zalesic wygrała konkurs stanowisko inspektora do spraw ewidencji podatku VAT, środków trwałych i należności cywilno- i publiczno-prawnych w Urzędzie Gminy w Przyrowie.

Jak czytamy w uzasadnieniu, Zachariasz odpowiada wymaganiom określonym w ogłoszeniu o naborze. Udokumentowane predyspozycje i umiejętności oraz wykazana wiedza wskazują, iż Pani Justyna Zachariasz sprosta wymaganiom stanowiska objętego naborem w Urzędzie Gminy w Przyrowie. Ponadto Pani Justyna Zachariasz okazała się osobą komunikatywną, która zdaniem Komisji Rekrutacyjnej posiada wszelkie kwalifikacje niezbędne do właściwej realizacji zadań i tym samym kandydatka otrzymała pozytywną rekomendację Komisji Rekrutacyjnej.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *