zachmurzenie duże
fot. Mariusz Trepka
Jest przetarg na zakup dwóch średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych!
14 października 2022 r. | 09:00

Urząd Gminy Przyrów ogłosił przetarg na modernizację infrastruktury społecznej poprzez zakup i wyposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w samochody ratowniczo – gaśnicze w Gminie Przyrów, w przedmiot zamówienia wchodzą: dwa średnie samochody ratowniczo gaśnicze z napędem 4x4, wraz z wyposażeniem.

Oferty można składać do 20 października.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Jedna odpowiedź do “Jest przetarg na zakup dwóch średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych!”

1. Floras pisze:

Myślę, że wszyscy dobrze wiedzieli i wiedzą kto wygra przetarg jeszcze zanim wystartował konkurs na składanie ofert 😉 Poza tym ciekawy zbieg okoliczności, że po wizycie Kaczyńskiego nagle jednostki (praktycznie niewykazujące aktywności w ciągu roku), siedzące w pierwszym rzędzie na spotkaniu, dostają środki na zakup nowych i w pełni wyposażonych pojazdów a gminy regularnie biorące udział w szkoleniach i działaniach ratowniczo-gaśniczych walczą o samochody po 10 lat i borykają się z problemami natury technicznej. Kurtyna.