zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
Reklama
Jest przetarg na OZE dla mieszkańców
06 kwietnia 2020 r. | 11:35
2

Urząd Gminy Przyrów ogłosiła przetarg na montaż i serwisowanie Odnawialnych Źródeł Energii na terenie gminy Przyrów.

Przedmiotem zamówienia jest wykonie robót dotyczących dostawy, montażu i serwisowania instalacji odnawialnych źródeŁ energii: paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów oraz kolektorów słonecznych na budynkach mieszkańców gminy oraz budynkach użyteczności publicznej w gminie Przyrów. Część I - "Odnawialne źródła energii w Gminie Przyrów” Część II - „OZE w budynkach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Przyrów” Część III - „Czysta energia w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Przyrów”.

Przetarg zostanie rozstrzygnięty na dniach, a zostanie zrealizowany do 30 października 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Jest przetarg na OZE dla mieszkańców”

  1. Zatruwany pisze:

    Najlepiej gdyby się zajęto tymi którzy teraz spalają plastiki odpady Wystarczy spojrzeć przy zbiórce odpadów ile jest osób w domu a ile plastiku się oddaje

    4
    2
  2. Kama 459 pisze:

    Moja rodzina jest wielo osobowa dużo nas jest w jednym domu i nie mam nic na sumieniu. Worków stoi przed posesja dużo i to tych z napisem Plastik i tych których ja osobiście muszę zakupić bo nie dostajemy. Więc am czyste sumienie ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *