bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Reklama
MWM Brzesko
Jest przetarg na odbiór śmieci. Szykuje się podwyżka?
31 października 2019 r. | 11:26
0

Wójt Gminy Przyrów ogłosił przetarg na zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu gminy Przyrów w 2020 roku. Zadanie polega na na sukcesywnym przyjmowaniu i zagospodarowaniu strumienia zebranych odpadów komunalnych: opakowania z papieru i tektury, opakowania z tworzyw sztucznych i metali, opakowania ze szkła, niesegregowanych odpadów komunalnych, odpadów wielkogabarytowych, odpadów ulegających biodegradacji, pochodzących z terenu Gminy Przyrów, przez instalacje komunalne, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego
użycia i odzysku oraz ograniczenia masy odpadów przekazywanych do składowana i ulegających biodegradacji w ramach powierzonego zadania.

Umowa zostanie podpisana jeszcze w tym roku i będzie obowiązywać do 31 grudnia 2020 roku.

Oferty w umówie uzależnią nowe stawki opłat za śmieci, jakie rada będzie procedować w najbliższym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *