zachmurzenie duże
sobota
Reklama
UG Przyrów
Jest przetarg na budowę i przebudowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Przyrów
03 grudnia 2021 r. | 12:23
0

Urząd Gminy Przyrów ogłosił przetarg na budowę i przebudowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Przyrów.

Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa oczyszczalni ścieków o przepustowości 500m3/d, max do 620m3/d., w miejscowości Przyrów wraz z obiektami towarzyszącymi tj: pompownia ścieków surowych, budynek socjalno-techniczny, zadaszone reaktory biologiczne z zintegrowanymi pionowymi osadnikami wtórnymi, stanowisko zlewne ścieków dowożonych z mechanicznym podczyszczaniem, płyta najezdna, napowietrzany zbiornik retencyjno-uśredniający ścieków dowożonych, zbiornik osadu, wiata na agregat prądotwórczy, stanowisko pomiarów ścieków oczyszczonych ,fundament pod silos, chlorownia, wiata na osad odwodniony ,pompownia ścieków oczyszczonych, , drogi, ogrodzenie przepompowni, chodniki place manewrowe, modernizacja stacji transformatorowej dla zwiększenia poboru energii, Instalacja fotowoltaiczna o mocy 96kW.

Przebudowa ma zakończyć się we września 2023 roku.

Oferty można składać do 20 grudnia 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *