zachmurzenie duże
sobota
Reklama
Infolinia dla osób będących w kwarantannie
17 kwietnia 2020 r. | 13:23
0

32 606 32 00 – to numer specjalnej infolinii uruchomionej przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach. Jest on przeznaczony dla osób przebywających na kwarantannie, które oczekują na pobranie wymazu do testu na obecność koronawirusa (COVID-19).

Bardzo prosimy, aby wszelkie pytania dotyczące przybliżonego terminu pobrania wymazu kierować do pracowników obsługujących infolinię.

Jednocześnie apelujemy, aby nie blokować infolinii w sprawach innych niż wskazano. Pracownicy infolinii nie udzielają informacji o czasie trwania kwarantanny, przebiegu choroby, nałożonych przez rząd restrykcjach itp. Infolinia jest przeznaczona wyłącznie dla osób przebywających w kwarantannie na terenie województwa śląskiego!

Mając również na uwadze ciężką pracę, jaką w tym szczególnym okresie wykonują operatorzy numeru alarmowego 112, zwracamy się do Państwa z prośbą, aby nie blokować numeru alarmowego 112 pytaniami o nałożone restrykcje. 112 nie jest infolinią informacyjną, a zgłoszenia, które trafiają do operatorów zatrudnionych w Centrach Powiadamiania Ratunkowego powinny mieć charakter zgłoszenia alarmowego.

Infolinia jest dostępna codziennie w godzinach 8:00-20:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *