zachmurzenie duże
sobota
Reklama
fot. GBP w Przyrowie
Gminna Biblioteka Publiczna w Przyrowie otrzymała dofinansowanie na sprzęt komputerowy!
05 grudnia 2019 r. | 10:13
2

Gminna Biblioteka Publiczna w Przyrowie otrzymała dofinansowanie zadania pn. „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019” ze środków Instytutu Książki.

Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

W ramach programu biblioteka otrzymała dofinansowanie na zakupu komputerów, oprogramowania i komputerowych urządzeń peryferyjnych w kwocie 17 060,00 zł. /GBP w Przyrowie/2 odpowiedzi na “Gminna Biblioteka Publiczna w Przyrowie otrzymała dofinansowanie na sprzęt komputerowy!”

  1. uczen pisze:

    ogromne gratulacje

  2. Mieszkaniec pisze:

    Mam nadzieję, że wreszcie będzie można coś wydrukować, bo tam ciągle były z tym problemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *