słabe opady deszczu
18°
17°
sobota
Reklama
Gmina szuka firmy, która dowiezie dzieci do szkół
19 sierpnia 2019 r. | 10:27
0

Urząd Gminy Przyrów poszukuje nowej firmy, która będzie świadczyć usługę dowozu uczniów do szkół na terenie Gminy Przyrów w roku szklonym 2019/2020 na trasach Wola Mokrzeska - Przyrów, Bolesławów - Zarębice - Przyrów.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi dowozu i odwozu uczniów do Szkół na terenie Gminy Przyrów - Szkoła Podstawowa w Woli Mokrzeskiej ul. Główna 7, Szkoła Podstawowa w Przyrowie ul. Szkolna 44 i Przedszkole w Przyrowie ul. Św. Mikołaja 9, w roku szklonym 2019-2020. Okres dowozu i odwozu trwał będzie - około 188 dni. Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dni nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych według poniżej przedstawionych tras:

Trasa I - Wola Mokrzeska - Przyrów (Jaźwiny, Pniaki Mokrzeskie. Mokrzesz, Wola Mokrzeska, Smyków, Knieja, Święta Anna, Aleksandrówka), łączna ilość uczniów 35 w tym do Szkoły Podstawowej w Woli Mokrzeskiej 16 uczniów oraz 1 opiekun. Łączna dzienna ilość kilometrów - 48,00km.
Trasa II - Bolesławów - Zarębice - Przyrów (Bolesławów, Zarębice, Stanisławów), łączna ilość uczniów – 65 oraz 1 opiekun, łączna dzienna ilość kilometrów - 38,00km.

Rozstrzygnięcie w tej sprawie nastąpi na pewno do końca sierpnia 2019 roku.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *