zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
UG Przyrów
Gmina Przyrów najmniej zaszczepioną gminą w powiecie częstochowskim
22 października 2021 r. | 11:38
0

Niezmiennie od wielu tygodni, gmina Kamienica Polska jest liderem szczepień przeciw COVID-19 w powiecie częstochowskim. W całej gminie w pełni zaszczepionych jest 55 proc. wszystkich mieszkańców, a min. jedną dawką 56,20 proc.

Na drugim miejscu jest gmina Starcza, w której w pełni zaszczepionych jest 54,60 proc. mieszkańców, a na trzecim miejscu gmina Konopiska, w której zaszczepionych jest 53,90 proc. wszystkich mieszkańców.

Szczepienia najgorzej idą w gminie Przyrów, w której dotychczas w pełni zaszczepiło się 43,70 proc. mieszkańców.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *