zachmurzenie umiarkowane
13°
13°
poniedziałek
Reklama
gov
Gmina Przyrów bierze udział w projekcie “Pod Biało-Czerwoną”
10 września 2020 r. | 09:51
0

Zapraszamy mieszkańców gminy Przyrów do wzięcia udziału w projekcie „Pod Biało-Czerwoną”.

W ramach projektu Rząd RP sfinansuje zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, w której mieszkańcy dołączą do akcji.

Umieszczenie flagi na maszcie to dowód na to, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. „Pod biało-czerwoną” to projekt, który uhonoruje poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny i zachęci do patriotycznych postaw. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Zakup masztu i flagi zależy od zaangażowania mieszkańców. Wystarczy podpis 100 mieszkańców Gminy Przyrów, którzy wyślą ankietę z poparciem lokalizacji masztu w naszej gminie i biało-czerwona flaga będzie powiewała na naszym terenie.

Wystarczy zagłosować w ankiecie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Głosy poparcia dla poszczególnych gmin będą zbierane do dnia 11 listopada 2020 r. do godz. 23:59.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *