zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Dożynkowe spotkanie dla mieszkańców z nagrodami – poznaj nowy projekt gminy Przyrów
03 września 2021 r. | 09:00
0

Podczas niedzielnych gminnych dożynek, na terenie rekreacyjnym "Brzózki", odbędzie się spotkanie dla mieszkańców, którzy są zainteresowani gminnym projektem pn. "Przestrzeń do rozmowy – rozbudowany system konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym".

W trakcie spotkania mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje uwagi oraz zadawać pytania przedstawicielom władz samorządowym, bądź projektantowi. Aby zachęcić mieszkańców do udziału w spotkaniu przewidziano loterię z nagrodami. Każda osoba podpisująca się na liście obecności jednocześnie akceptuje regulamin loterii i otrzymuje swój indywidualny numer. Spotkanie zostanie zakończone losowaniem nagród.

Spotkanie odbędzie się w godz. 16:00 - 19:00 w trakcie dożynek (będzie specjalne stoisko promujące projekt).

Informacje na temat projektu można obejrzeć w materiale wideo.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *