bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Reklama
Czasowe problemy z wyrobieniem dowodów osobistych
27 lutego 2019 r. | 12:42
0

Urząd Gminy Przyrów informuje, że w związku z wdrożeniem od 4 marca 2019 roku nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną Centralny Ośrodek Informatyki oraz Ministerstwo Cyfryzacji zaplanowały przerwy techniczne, w tym przerwę w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Od dziś, tj. 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez internet (ePUAP) o dowód osobisty. Usługa zostanie ponownie uruchomiona 4 marca po zakończeniu prac technicznych.

W piątek 1 marca, w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód osobisty w urzędzie będą przyjmowane do godz. 11.30.

Od godz. 11.30 do zamknięcia urzędu nie będzie można załatwić również pozostałych spraw dotyczących dowodu osobistego np. odebrać gotowego dokumentu.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *