zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
fot. Nadleśnictwo Złoty Potok
Ćwiczenia kompani gaśniczej w Stawkach
02 maja 2022 r. | 11:52
0

W Leśnictwie Stawki odbyły się ćwiczenia kompani gaśniczych powiatu częstochowskiego, w której brali udział druhowie z naszego regionu.

Program ćwiczeń przewidywał działania w związku z groźnym pożarem lasu obejmującym ok. 1 ha młodnika i realnym zagrożeniem rozprzestrzenienia się pożaru na drzewostany sąsiednie oraz udzielenie pomocy osobie rannej. Manewry Ochotniczych Straży Pożarnych miały na celu zwiększenie sprawności strażaków ochotników w działaniach ratowniczo - gaśniczych, podniesienie stopnia gotowości operacyjno – technicznej kompanii OSP, doskonalenie dowodzenia i współdziałania m.in. z pracownikami Służby Leśnej, podniesienie stanu wyszkolenia członków OSP. /Nadleśnictwo Złoty Potok/

fot. Nadleśnictwo Złoty Potok

fot. Nadleśnictwo Złoty Potok

fot. Nadleśnictwo Złoty PotokDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *