zachmurzenie małe
17°
13°
niedziela
Reklama
KS Przyrów
Budynek z szatniami za ponad 2,8 mln zł
17 listopada 2023 r. | 10:41
0

Gmina Przyrów podpisała umowę na budowa budynku zaplecza szatniowo - sanitarnego dla boiska sportowego w Przyrowie przy boisku na "Brzózkach".

W zakres inwestycji wchodzić będzie budowa od podstaw w pełnym zakresie wykończeniowym budynku zaplecza szatniowo–sanitarnego w formule zaprojektuj i wybuduj , wraz z wyposażeniem i towarzyszącą infrastrukturą na terenie boiska sportowego w Przyrowie. W tym: przygotowanie dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń zgodnych z prawem budowlanym , budowę budynku zaplecza szatniowo–sanitarnego przy istniejącym boisku sportowym do piłki nożnej w Przyrowie, wykonanie instalacji wod-kan., elektrycznej, systemu grzewczego, zagospodarowanie terenu , z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. W budynku zaplanowano umiejscowienie pomieszczeń niezbędnych dla boiska sportowego – piłka nożna: szatnie z pomieszczeniami higieniczno – sanitarnymi, pokój: trenera, ćwiczeń ( siłownia), pomieszczenia: szkoleniowe z aneksem kuchennym, gospodarczo – magazynowe, WC dla kibiców wraz z wyposażeniem.

Całość będzie kosztować 2 815 900 zł. Wykonawcą będzie firma F.U.H "DZIEDZICKI" MARCIN DZIEDZICK z Konopisk.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *