zachmurzenie małe
17°
13°
niedziela
Reklama
fot. Powiat Częstochowski
Będzie centrum przesiadkowe w Przyrowie
31 sierpnia 2023 r. | 12:05
0

W Starostwie Powiatowym w Częstochowie podpisano umowę o partnerstwie na rzecz realizacji projektu pn. Rozwój zrównoważonego transportu na terenie Powiatu Częstochowskiego poprzez budowę centrum przesiadkowych na terenie gmin Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Przyrów, Poczesna i Olsztyn oraz wdrożenie systemu zarządzania transportem zbiorowym Powiatu Częstochowskiego, inwestycji dofinansowanej przez Unię Europejską w ramach perspektywy finansowej FE SL 2021-2027, w zakresie rozwoju transportu publicznego.

Inwestycje mają rozpocząć się w najbliższych miesiącach.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *