zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
UG Przyrów
Anna Zyzik i Natalia Loch laureatkami X Powiatowego Konkursu Plastycznego
18 kwietnia 2019 r. | 12:11
0

po raz dziesiąty w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyrowie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród połączona z otwarciem wystawy pokonkursowej Jubileuszowego X Powiatowego Konkursu Plastycznego na: pisankę, palmę, kartkę oraz stroik wielkanocny.

Konkurs rozstrzygnięto w czterech kategoriach wiekowych jak również w czterech kategoriach prac plastycznych. Jury konkursu spośród blisko 200 nadesłanych prac z gmin Powiatu Częstochowskiego przyznało aż 41 nagród i 16 wyróżnień .W kategorii „dorośli” dla wykonawców prac przyznano 11 nagród pieniężnych. Ponadto przyznane zostały dwie nagrody pieniężne, ufundowane przez dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie a obdarowanymi zostały: Anna Zyzik z Przyrowa w kategorii wiekowej klasy 0-III za Stroik Wielkanocny, oraz Natalia Loch z Przyrowa w kategorii klasy IV-VI za Stroik Wielkanocny.

Nagrody w Jubileuszowym X Powiatowym Konkursie Plastycznym na: pisankę, palmę, kartkę oraz stroik wielkanocny były współfinansowane ze środków: Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Gminnego Ośrodka Kultury w Przyrowie i Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.

Wystawę pokonkursową prac oglądać będzie można w Urzędzie Gminy w Przyrowie do dnia 30 kwietnia br.

Patronat nad imprezą przejęli: Starosta Częstochowski, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Wójt Gminy Przyrów. /UG Przyrów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *