zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
Aktywność radnych powiatowych w okręgu gminy Przyrów
15 marca 2021 r. | 11:53
0

Nieco rzadziej piszemy o sprawach związanych z Radą Powiatu Częstochowskiego. Radnych Powiatowych z reguły nie widać, ale niekiedy, dzięki ich wnioskom i interpelacjom, sprawy m.in. dróg powiatowych czy chodników, są załatwiane od ręki.

Łatwiej być w prezydium rady i w samym zarządzie, gdyż wtedy pewne wnioski są składane ustnie i załatwiane praktycznie na już. Gorzej jak jest się radnym bez funkcji.

W okręgu gminy Przyrów jest troje radnych powiatowych. Ich działalność jest na pewno odczuwalna, tym bardziej, że w Zarządzie Powiatu jest Gwidon Jelonek i Henryk Kasiura. To dzięki ich aktywności, w gminie są remonty dróg czy chodników.  Z okręgu gminy radną jest również Edyta Wierzbińska, która w 27. miesięcy nie złożyła żadnego wniosku i interpelacji.

Pełna lista aktywności radnych znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *