zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
sobota
Reklama
11. chętnych na wyburzenie budynku po byłej zlewni mleka!
30 sierpnia 2019 r. | 09:46
1

Urząd Gminy Przyrów wybrał firmę, która zajmie się rozbiórką zdewastowanego istniejącego budynku jednopoziomowego po byłej zlewni mleka w Przyrowie. Chętnych było aż 11. firma z całego kraju.

Budynek jednopoziomowy po byłej zlewni mleka, wybudowany w roku 1965, powierzchnia zabudowy: 261,0 m².,o konstrukcji betonowej i ceglanej, działka na której zlokalizowany jest budynek posiada dostęp do drogi publicznej. Teren w otoczeniu budynku przeznaczonego do rozbiórki jest ogrodzony

Najkorzystniejsza finansowo była oferta firmy z Ostrzeszowa, która za rozbiórkę tego budynku weźmie 21 001,02 zł. Wyburzenie powinno nastąpić 30 dni po podpisaniu umowy.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Jedna odpowiedź do “11. chętnych na wyburzenie budynku po byłej zlewni mleka!”

  1. Old szwed pisze:

    Najwięcej spomnien z przełęczy kojota ostatni bastion chcą rozwalić wyjdziemy na drogi będziemy blokować…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *