zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
fot. UG Przyrów
100 lat Marianny Patryarchy
03 września 2019 r. | 10:35
0

22 sierpnia 2019 r. odbyła się niecodzienna uroczystość. Mieszkanka Przyrowa – Pani Marianna Patryarcha obchodziła Jubileusz setnej rocznicy urodzin. W intencji Jubilatki odprawiona została msza święta w kościele p.w. św. Anny w Aleksandrówce.

Z okazji tego pięknego Jubileuszu Wójt Gminy Przyrów Robert Nowak i Przewodnicząca Rady Gminy Przyrów Maria Stępień zwrócili się do Dostojnej Jubilatki z listem gratulacyjnym:
Dostojnej Jubilatce Pani Mariannie Patryarchaw 100 rocznicę urodzin, w imieniu władz samorządowych Gminy Przyrów, składam serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat w zdrowiu. Jednocześnie pragnę złożyć Pani serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju naszej Gminy.

Pani Mariannie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. /UG Przyrów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *