bezchmurnie
Wandale pomazali popiersie Króla Kazimierza III Wielkiego
05 sierpnia 2019 r. | 10:05

W ostatnich dniach doszło do aktu wandalizmu na odsłoniętym w marcu popiersiu Króla Kazimierza III Wielkiego, które jest usytuowane na rynku w Przyrowie. Wandale pomazali pomnik.

O tej sytuacji poinformowałem Urząd Gminy Przyrów, który zamierza przejrzeć monitoring o tym fakcie zawiadomić Policję.

Po co próbujecie zniszczyć dobro wszystkich mieszkańców?

2 odpowiedzi na “Wandale pomazali popiersie Króla Kazimierza III Wielkiego”

1. K pisze:

Ale paskudnie wykończona kostka obok pomnika, pytajnik pewnie krzyczy: „-kto podpisał odbiór takiego syfu?!”.

2. Psyrowianka pisze:

A przyrowscy politycy nadal twierdzą, że ten pomnik jest dla mieszkańców ważny i, że każdemu się podoba. Zacznijcie robić w tej gminie coś, żeby każdy mógł znaleźć dla siebie jakieś rekreacyjne zajęcie, to nie będą mazać waszych „dóbr wszystkich mieszkańców”.