Urząd Gminy Przyrów zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów
03 listopada 2020 r. | 11:20

Co najmniej do 4 grudnia 2020 roku, Urząd Gminy Przyrów zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów.

Komunikat w tej sprawie pojawił się na stronie urzędu.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Przyrów

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. wprowadzającego obowiązek pracy zdalnej w urzędach administracji publicznej, w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju, spowodowaną szybkim wzrostem wystąpienia zakażeń koronawirusem, Wójt Gminy Przyrów informuje, że w terminie: od 04 listopada 2020 roku do dnia 04 grudnia 2020 roku Urząd Gminy Przyrów zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów.

Załatwienie sprawy w Urzędzie będzie możliwe za pośrednictwem:

e-maila: przyrow@przyrow.pl
e-PUAP: /9w99dche0v/skrytka oraz /9w99dche0v/SkrytkaESP
przez telefon: 34 355 41 20 do 23
Wnioski będzie można również składać, do specjalnie w tym celu przygotowanej skrzynki, mieszczącej się na parterze budynku Urzędu Gminy.
Prosimy, aby składane wnioski były podpisane i wypełniane rzetelnie, w sposób zgodny z wymogami.

O osobiste stawiennictwo prosimy wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach.