Sprawozdanie finansowe komitetu wyborczego Bożeny Miedzińskiej
15 lutego 2019 r. | 17:20

W zeszłorocznych wyborach samorządowych na Wójta Gminy Przyrów startowało dwóch kandydatów z dwóch komitetów. Dotarłem do sprawozdania finansowego jednego z nich - Komitetu Wyborczego Wyborców Bożeny Miedzińskiej. Komitet ten wystawił swojego kandydata na Wójta. Niestety, kandydat ten podczas wyborów przebywał w areszcie. Chodziło o wielomilionowe wyłudzenia zwrotu podatku VAT.

Wracając do sprawozdania tego komitetu. Na kampanię wyborczą KWW Bożeny Miedzińskiej wydał 650 zł. Blisko połowa z tych pieniędzy poszła na plakaty, druga połowa na filmy reklamowe i spoty.

Największym sponsorem tego komitetu była rodzina Różyckich z Zalesic, którzy łącznie na konto KWW wpłacili 550 zł. Pozostałe 100 zł wpłaciła Wioletta Rydel.

Sprawozdanie finansowe tego komitetu znajdziecie poniżej.

8 odpowiedzi na “Sprawozdanie finansowe komitetu wyborczego Bożeny Miedzińskiej”

1. GNOM pisze:

TO MYDZINSKA NIC NIE WPLACILA?????

2. Kama 459 pisze:

Jak to nikt ważny ?? ? ?

3. zit38 pisze:

Bożenka nadal nie może przeżyć porażki i tego że już nie jest przy korycie.

4. Kaczka pisze:

A gdzie koszty pikników wyborczych?? Przecież odbyły się 2 takie spotkania a nie ma ich w rozliczeniu.