Koronawirus w Przyrowie: Pięć osób w gminie w kwarantannie domowej
26 marca 2020 r. | 09:16

Urząd Gminy Przyrów opublikował informację na temat sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy Przyrów. W gminie nie ma żadnego przypadku koronawirusa, ale pięć osób jest objętych kwarantanną domową z nakazem administracyjnym.

Uważajcie na siebie.

7 odpowiedzi na “Koronawirus w Przyrowie: Pięć osób w gminie w kwarantannie domowej”

1. Arek pisze:

Jakieś wiarygodne źródło? Czy informacje niepotwierdzone? Soejesz pan zamęt wśród ludzi!

2. Przemek pisze:

A w których miejscowościach proszę jeszcze podać a będzie lincz . . . Masakra jakaś . Ps. Arek to Ty Arku ??? Pan sołtys

3. Gość pisze:

Odpowiedź do ~”Arka” – nie umniejszaj Redaktorowi, bo ten pisze prawdę.
    Poniższy tekst skopiowany ze strony www Urzędu Gminy Przyrów
    KORONAWIRUS – sytuacja w Gminie.
    Stan na 26.03.2020 r.
    Osoby objęte kwarantanną domową – 7
    Stan na 25.03.2020 r.
    Osoby objęte kwarantanną domową – 5
    Uwaga! Dane uzyskane z informacji przekazywanych przez Miejsko-Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Częstochowie.

4. Tom pisze:

Za taki clickbytowy nagłówek ktoś powinien beknąć, rozumiem nabijanie statystyk na stronie ale może nie w taki sposób? Kwarantanna to zwykła procedura nie oznacza ona zakażenia COVID-19. Przez takie nagłówki i szerzenie informacji siejecie w ludziach niepotrzebną panikę. Proponuje uczyć ludzi jak postępować w sytuacji zagrożenia bo z tym szczególnie na wsi jest problem a nie straszyć na każdym kroku!

• Gość pisze:

O zasadach pisania nagłówków w mediach, poczytaj Tom w googlach.
      Tytuł jest prawidłowy, nie wspominając o profesjonalnym wykształceniu i doświadczeniu Redakcji. Informacyjnie:
      Przyrów – stan na 27.03.2020 r.
      Osoby objęte kwarantanną domową – 10

5. Tom pisze:

Nie interesuje mnie wykształcenie czy też doświadczenie redakcji, co do zasad pisania nagłówków to jeżeli dla was autorytetem jest wyszukiwarka google to wszystko jasne. Radze przeczytać ze zrozumieniem mój poprzedni wpis i wyłapać klu mojej wypowiedzi.