bezchmurnie
23°
18°
niedziela
Reklama
Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Konferencja o poprawie bioróżnorodności w Starostwie Powiatowym
16 października 2019 r. | 11:39
0

Dziś w Starostwie Powiatowym w Częstochowie odbyła się konferencja dotycząca „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”.

Kampania edukacyjna ukierunkowana na poprawę bioróżnorodności, skierowana jest do mieszkańców Powiatu Częstochowskiego. Program kampanii przewiduje cykl konferencji o tematyce roślin miodo i pyłkodajnych. W 2017 r. była to tematyka krzewów jagodowych, w kolejnym roku roślin zielarskich. W bieżącym roku rozpoczyna się trzeci etap kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności poprzez propagowanie uprawy drzew owocowych jako bazy pożytkowej pyłko i miododajnej. Kampania będzie przygotowana dla ok. 320 osób (po 20 osób z każdej gminy Powiatu).

Poniżej kilka zdjęć z konferencji.

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *