całkowite zachmurzenie
Konkurs Fotograficzny „Piękno Ziemi Częstochowskiej”
16 maja 2019 r. | 12:37

Zapraszamy do wzięcia udziału w X Konkursie Fotograficznym „PIĘKNO ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ”, nad którym patronat objął Starosta Częstochowski Krzysztof Smela.

Celem konkursu jest propagowanie czynnego wypoczynku i szerzenie wiedzy o ciekawych zakątkach naszej ziemi. Powiat częstochowski, jako największy powiat w województwie śląskim, daje ogrom możliwości i pole do popisu dla umiejętności artystycznych.

Zachęcamy zatem wszystkich miłośników fotografii do odkrywania atrakcji krajobrazowych i przyrodniczych oraz architektury i zabytków ziemi częstochowskiej.

Termin przyjmowania zgłoszeń – 30.09.2019 r.

Pula nagród – 5 000 zł

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Częstochowie: www.czestochowa.powiat.pl (baner: Konkurs Fotograficzny), mail:  promocja@czestochowa.powiat.pl.

Pliki do ściągnięcia