słabe opady deszczu
11°
niedziela
Reklama
Czasowe problemy z wyrobieniem dowodów osobistych
27 lutego 2019 r. | 12:42
0

Urząd Gminy Przyrów informuje, że w związku z wdrożeniem od 4 marca 2019 roku nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną Centralny Ośrodek Informatyki oraz Ministerstwo Cyfryzacji zaplanowały przerwy techniczne, w tym przerwę w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Od dziś, tj. 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez internet (ePUAP) o dowód osobisty. Usługa zostanie ponownie uruchomiona 4 marca po zakończeniu prac technicznych.

W piątek 1 marca, w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód osobisty w urzędzie będą przyjmowane do godz. 11.30.

Od godz. 11.30 do zamknięcia urzędu nie będzie można załatwić również pozostałych spraw dotyczących dowodu osobistego np. odebrać gotowego dokumentu.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *