mgła
14°
sobota
Reklama
Będzie większa liczba pociągów do Częstochowy?
12 lutego 2019 r. | 12:29
0

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Przyrów, padła propozycja rozwiązania problemu komunikacyjnego na terenie gminy Przyrów. Wójt i radni dyskutowali nad kwestią uruchomienia większej liczby połączeń z Julianki i Staropola do Częstochowy za pośrednictwem Kolei Śląskich. Problem jest z transportem z i na dworzec/przystanek w Juliance i Staropolu, ale w przypadku nawiązania bliższej współpracy z Kolejami Śląskimi, problem ten można byłoby rozwiązać za pomocą busów.

Na razie sondowane są różne rozwiązania. Władze gminy szukają rozwiązania problemu komunikacyjnego.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *