rozproszone chmury
-3°
-5°
Jest uchwała w sprawie nagradzania najlepszych sportowców w gminie Przyrów!
07 stycznia 2020 r. | 12:22

Podczas ostatniej sesji radni podjęli uchwałę w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania oraz wysokości nagród dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe. Oznacza to, że dorosłe osoby uprawiające sport i odnoszące w nim sukcesy na skali województwa czy całego kraju, będą mogli liczyć na nagrody finansowe z gminy.

Nie wszystkim radnym podobała się ta uchwała, dzięki której sportowcy mogliby liczyć na wsparcie z gminy. Część z nich, m.in. Karola Auguściak i Andrzej Różycki, nie poparli tego rodzaju nagradzania mieszkańców.

Mimo wszystko, dzięki tej uchwale wyróżniający się sukcesami sportowymi mieszkańcy, będą mogli liczyć na wsparcie samorządu.