całkowite zachmurzenie
Start Starachowice i Raków Częstochowa najlepsi w Przyrowie!
14 grudnia 2018 r. | 13:14

SKS STAR Starachowice oraz UKS Raków Częstochowa wygrali IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej, który był rozegrany w Przyrowie. Zawody były podzielone na dwie kategorie wiekowe: drużyny rocznika 2005 i młodsi oraz drużyny rocznika 2008 i młodsi. Łącznie w rywalizacji uczestniczyło 13. drużyn.

W kategorii starszej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z drużyn KS STAR Starachowice 1 i 2, którzy rozegrali pomiędzy sobą finał. W kategorii młodszej, najlepsza okazała się drużyna UKS Raków Częstochowa.

Organizatorem powyższej imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie, KS “PIAST” Przyrów, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Przyrowie, Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP, natomiast patronat nad imprezą sprawowali: Starosta Częstochowski – Krzysztof Smela, Wójt Gminy Przyrów – Robert Nowak. Patronat honorowy objęli: Poseł na Sejm RP – Szymon Giżyński, Poseł Parlamentu Europejskiego – Jadwiga Wiśniewska.

drużyny rocznika 2005 i młodsi zajęły następujące miejsca:
I miejsce zajęła drużyna SKS STAR Starachowice 1
II miejsce zajęła drużyna SKS STAR Starachowice 2
III miejsce zajęła drużyna LKS Warta Mstów
IV miejsce zajęła drużyna RAP Radomsko
V miejsce zajęła drużyna GIMNAZJON WIERZBNO
VI miejsce zajęła drużyna KS PIAST Przyrów

drużyny rocznika 2008 i młodsi zajęły następujące miejsca:
I miejsce zajęła drużyna UKS Raków Częstochowa
II miejsce zajęła drużyna OLSZTYN