lekkie zachmurzenie
Brak połączenia Bolesławowa z miastem. Dzieci chodzą po torach kolejowych!
27 września 2019 r. | 12:55

Jeden z mieszkańców zwrócił się do mnie z problemem związanym z brakiem połączeń z Bolesławowa do Częstochowy. W związku z tym, że sam nie może "dać rady", proszę tą drogą o interwencję w tej sprawie Urząd Gminy Przyrów.

Witam Pana czy mógłby Pan nagłośnić tą sprawę brakiem połączeń z Bolesławowa do Częstochowy. Nie wiem czy odważył by się Pan puścić dziecko żeby szło po torach. I nikt się tym nie zainteresuje. Przesyłam zdjęcia od parunastu lat nikt nic z tym nie robi gmina robi wszystko tylko wokół Przyrowa sołtys i radny Bolesławowa nic z tym nie robią pewnie dlatego że ich dzieci nie korzystają z przejazdów PKP i PKS brak jakiegokolwiek połączenia nie ma żadnej kompetentnej osoby która zajęła by się wsią.

2 odpowiedzi na “Brak połączenia Bolesławowa z miastem. Dzieci chodzą po torach kolejowych!”

1. pytanie pisze:

trza jakieś busy uruchomić

2. Bilesławôw pisze:

Jak się coś stanie coś tragicznego to dopiero zaczyna myśleć ale musi się coś stać aby coś zrobili