całkowite zachmurzenie
fot. Biblioteka w Przyrowie
Bajka o Przyrowie pt. „Tajemnice Przyrowa”
10 stycznia 2020 r. | 13:09

Z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej w Przyrowie, na zlecenie Urzędu Gminy, została wydana bajeczka o historii Przyrowa, napisana przez popularnego autora książeczek dla dzieci Pana Wiesława Drabika.

Publikacja ta była współfinansowana ze środków Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Przyrowie.

Materiały, wykorzystane do napisania i zilustrowania bajki zebrała Pani Zofia Wierciochowicz GBP w Przyrowie. Konsultacji merytoryczno-historycznych udzielił nauczyciel historii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie Pan Wiesław Stanuchiewicz. Zdjęcia: archiwa poszczególnych instytucji Urzędu Gminy Przyrów, Marcin Skabek, Dariusz Biedroń, Andrzej Kyć.

Książeczkę można obejrzeć w gminnej bibliotece. /Biblioteka w Przyrowie/

fot. Biblioteka w Przyrowie

Jedna odpowiedź do “Bajka o Przyrowie pt. „Tajemnice Przyrowa””

1. Gosc pisze:

Jaki jest format, ile stron, ile egrzemplarzy wydano, i jakie koszty wydania tej publikacji? Prosze podac jakie wynagrodzenie otrzymal tzw. konsultant historii Wieslaw Stanuchiewicz. Trudno uwierzyc aby cokolwiek konsultowal NON PROFIT? . Historyk najwyzszy czas aby ukazala sie prawda prawnych manipulacji w innych tematach tez historycznych.